Toca Life: Neighborhood – Google Play'de Uygulamalar

Android Android Eğitim
İsim Toca Life: Neighborhood - Google Play'de Uygulamalar Hile Modu İndir APK Toca Life: Neighborhood - Google Play'de Uygulamalar is the most famous version in the Toca Life: Neighborhood - Google Play'de Uygulamalar series of publisher Toca Boca
Yayıncı Toca Boca
Uygulama Türü Eğitim
Versiyon -
Mod Version
Content Rating Tüm yaşlar
Güncelleme - (11 ay ago)
Google Play Linki Google Play
Görüntülenme 359 görüntülenme
4,1 ( 509 ratings )
Price: $0

Birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz samimi yüzlerle dolu yeni mahallenize hoş geldiniz. Yeni bloğunuzu keşfedin; burada kafeleri ve mağazaları keşfe çıkabilir, yepyeni karakterlerle tanışabilirsiniz. Biliyor musunuz? Toca Life uygulamasında hiç bu kadar çok ev olmamıştı!

YENİ DAİRENİZE TAŞININ
Ev içindeki tarzınız nasıl? Minimalist mi, şirin mi, bohem mi, yoksa endüstriyel mi? Dört daireden birini seçin ya da hepsine birden taşının! Evinize taşının, yerleşin, komşularınızı ziyaret edin ve evinizin dekorasyonuna yardım etmeleri için çağırın!

EVİNİZİ DEKORE EDİN
İç tasarım mağazasını ziyaret ederek yeni evinizin dekorasyonu için pek çok eşya bulabilirsiniz. Bitkiler, saatler, yastıklar ve posta kutuları! Tablolar, tabureler ve çok daha fazlası.
Fotoğraf kabininde zaman geçirmeden gitmeyin. Bir filtre seçin ve arkadaşlarınızı hazırlayın! Peynir diyin!

ROB-O KAFE'DE VAKİT GEÇİRİN
Arkadaşlarınızla Rob-o Kafe'de keyifli vakit geçirin. Taşıma bandından bir atıştırmalık alın ya da dev robota smoothie siparişi verin. Dört lezzetli aromadan birini seçin. Tercihiniz hangisi?

NEIGHBORHOOD'A HEMEN SAHİP OLUN – TÜM TOCA LIFE UYGULAMALARINI YAKINDA BAĞLAYIN
Tüm Toca Life mekanlarını bir araya getiren yeni mega uygulamamız Toca Life: World çok yakında hazır. Toca Life: World'de tüm yeni temalar ve güncellemeler, hatta bazı sürpriz hediyeler olacak! Size sunmaya neredeyse hazırız. Toca Life: Neighborhood'u bugün indirirseniz, yakında geri kalan Toca Life uygulamalarınıza bağlayabileceksiniz.

ÖZELLİKLER
23 yeni karakterle tanışın
Yaşayabileceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğiniz, farklı temalara sahip 4 yeni daire!
Tasarım dükkanında eviniz için alışveriş yaparak yeni mobilyalar ve eşyalar alın – kendi tarzınızı yaratın!
En yakın arkadaşlarınızı Rob-o Kafe'ye getirin ve taşıma bandından yemek seçin.
Dev smoothie robotundan smoothie alın. Dört lezzetli aromadan birini seçin!
Fotoğraf kabininde aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte fotoğraf çekin! Hangi filtreyi kullanacaksınız?
Slothtato oyuncak makinesinden bir Tembel Hayvan oyuncağı alın!
Gizli Rob-o Disko Kulübü'nü bulun!
Asansörde saklanan minik yaratıkları ziyaret edin!

Hakkımızda:
Toca Boca'da çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.com adresinden alabilirsiniz.

Gizlilik Politikası:
Gizlilik konusunu son derece ciddiye alıyoruz. Bu hususlara ilişkin tutumumuz hakkında daha fazla bilgi için, lütfen gizlilik politikamızı okuyun: https://tocaboca.com/privacy


Whats New

Geri bildiriminizi paylaştığınız ve hataları bildirdiğiniz için teşekkürler — bazı güncellemeler yaptık. En iyi deneyimi yaşamak için en son sürüme sahip olun! Ayrıca bize geri bildirim verin — hepsini tek tek okuyoruz!

Download Toca Life: Neighborhood – Google Play'de Uygulamalar

Hileli modunu indir