Taonga Island Adventure

Android Android Simülasyon
İsim Taonga Island Adventure - Google Play'de Uygulamalar Hile Modu İndir APK Taonga Island Adventure - Google Play'de Uygulamalar is the most famous version in the Taonga Island Adventure - Google Play'de Uygulamalar series of publisher Volka Entertainment Limited
Yayıncı Volka Entertainment Limited
Uygulama Türü Simülasyon
Versiyon -
Mod Version
Content Rating PEGI 3
Güncelleme - (11 ay ago)
Google Play Linki Google Play
Görüntülenme 296 görüntülenme
4,4 ( 512 ratings )
Price: $0

Uzun zaman önce kaybolan dayından aldığın gizemli bir mektup, seni sadece rüyalarda var olduğunu düşündüğün bir yere götürecek: Taonga Takımadası!

Pasifik okyanusundaki kendine ait tropikal adada maceralar seni bekliyor. Orada yeni arkadaşlar edinmek, bereketli bir çiftlik kurmak, yabani bir ormanı keşfetmek, antik gizemleri çözmekle kalmayacak aynı zamanda sadece senin çözebileceğin büyük bir kehanetle karşılaşacaksın!

🌴 Ormanı Keşfet
Canlı tropik yeşillik sana, çözmen gereken sırlar ve bolca değerli hazine sunuyor. Ancak bunun için yeterince cesur olmalısın!

🥭 Çiftliğini Kur
Sıcak ekvator güneşinin altında ekinleri ekip hasat et, sulu meyveler topla, kümesini tavuklarla doldur ve buzağıları büyütüp süt veren inekler haline getir.

💖 Yeni Arkadaşlar Edin
Yerel kabilenin arkadaş canlısı sakinleri ve oraya gelen ziyaretçiler ile tanış. Bazıları maceralarında sana yardım ederken bazılarının ise aklında farklı planlar olabilir!

💎 Üret ve Ticaret Yap
Hasat ettiğin ekinleri ve topladığın malzemeleri iyi değerlendir. Kullanışlı ürünler üretip komşu köylere satarak nadir eşyalar almak için para kazanabilirsin.

💫 Hikayeyi İzle
Bir kehanet olduğunu söylemiştik, hatırlıyor musun? Adaya ayak basar basmaz kendini heyecan verici olayların ortasında bulacaksın. Ayak uydurmak için tüm dikkatini, cesaretini ve becerilerini kullanman gerekecek!

🏝 Ömrün boyunca seni bekleyen fantastik maceraya atıl!


Whats New

Çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeler


Download Taonga Island Adventure

Hileli modunu indir