hilemod

Okey Plus Çip Hilesi 2024

Hile Durumu: Aktif


Toplam Kullanıcı Sayısı: +7.6k

UYARI: Okey Plus çip hilesi ile artık Okey Plus apk aramaya gerek yok! Yazılımımız sayesinde sitemizden ücretsiz ve kolay şekilde Okey Plus bedava çip gönderebilirsiniz. Yazılımımız her hesaba günde maximum 1 gönderim yapmaktadır. Okey Plus çip hilesi hesabınıza gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim yapmıyorsa Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır? adlı bölümden nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Sunucuda yoğunluk olduğu günlerde her şeyi doğru yapmanıza rağmen Okey Plus çip hilesi hata veriyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek tekrar deneyin. Hile bu sefer sorunsuz çalışacaktır.

okey-plus-cip-hilesi
-
ÇİP
okey-plus-cip-hilesi
1000000
Maximum
20% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification Telefon onayını ücretsiz tamamlayın.
Aşağıdaki "onayla" tuşuna basın ve gelen alana
telefon numaranızı yazın daha sonra mesaj ile gelen kodu ekrana yazın.
Mail Adresi:
Seçilen Giriş Yöntemi:
ÇİP:
okey-plus-cip-hilesi 0
Toplam Gönderim Yapılan Hesap Sayısı:
uclu +999
1% 

Okey Plus Çip Hilesi Nedir?

Okey Plus çip hilesi tüm Okey Plus oyuncularının en çok ihtiyaç duyduğu hile diyebiliriz. Hepinizin bildiği üzere oyun içi çip biriktirebilmek epey zaman almakta. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza istediğiniz kadar çip yükleyebileceğinizi söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Okey Plus hile ile artık bu mümkün. Okey Plus çip hilesi için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil diyebiliriz fakat sitemiz aranan kan olarak buna da çözüm bulmakta. Hile Mod sitemiz Okey Plus oyununun açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak hazırladığı, uygulama içinde çalışan Okey Plus Çip Hilesi'ni geliştirmiştir. hilemod.com sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde mail adresinize çip gönderimini yapar.

Okey Plus Apk Var Mı? Okey Plus Hileli Apk!

Okey Plus apk hile ne yazık ki çalışmamaktadır. Birçok offline oyunda apk bulmak mümkün olsa da Okey Plus gibi online oyunlarda yapılan apk çalışmaları ne yazık ki başarısız olmaktadır. Bu yüzden yapılan tüm Okey Plus hile apk sürümleri ne yazık ki kullansanız bile normal oyundan farkı olmayacaktır. Okey Plus hileli apk aramak yerine sitemiz üzerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde Okey Plus çip hilesi yapabilirsiniz.

Okey Plus Çip Hilesi 'nde Ban Riski Var Mı?

Okey Plus Çip Hilesi için sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Çip hilesini yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Hile Mod sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini hilemod.com olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.Okey Plus Çip Hilesi Sınırsız Çip Gönderimi Yapar Mı?

Okey Plus çip hilesi ne yazık ki tek seferde sınırsız çip gönderimi yapmamaktadır. Fakat günde bir kez olmak şartıyla günlük belli bir miktar gönderim yapabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra sitemize tekrar gelerek Okey Plus bedava çip gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır?

1- Okey Plus çip hilesi, gönderim durumu eğer aktif ise gönder butonuna tıklayarak çalıştırın.

2- Gönderim yapacağınız hesabın mail adresini girin ve giriş yönteminizi seçin.

3- Doğrulama Adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Ve Okey Plus bedava çip göndermek bu kadar basit.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?
MOBİL ONAY ADIMI

1- Aktifleştir butonuna tıkladıktan sonra açılan sitede GET tuşuna basın ve telefon onayını gerçekleştirin.

TWITTER PAYLAŞ ADIMI

1- Twitter (X) hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra mobil onayı tamamladıysanız twitter paylaş butonuna tıklayın.

VİDEOLU ANLATIM
Hileli Oyun ve Uygulamalar

© 2024 • Hile Mod • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android