Number Match – Bulmaca

Android Android Bulmaca
İsim Number Match – Bulmaca - Google Play'de Uygulamalar Hile Modu İndir APK Number Match – Bulmaca - Google Play'de Uygulamalar is the most famous version in the Number Match – Bulmaca - Google Play'de Uygulamalar series of publisher Easybrain
Yayıncı Easybrain
Uygulama Türü Bulmaca
Versiyon -
Mod Version
Content Rating PEGI 3
Güncelleme - (11 ay ago)
Google Play Linki Google Play
Görüntülenme 393 görüntülenme
4,4 ( 943 ratings )
Price: $0

Number Match, basit kuralları olan bağımlılık yapıcı bir sayı bulmaca oyunudur: Çiftleri eşleştirin ve kazanmak için tahtayı temizleyin. Number Match oynamak, beyniniz için faydalı bir faaliyettir. Mantık ve konsantrasyon becerilerinizi geliştirin ve en yüksek skorunuzu geçmeye çalışın!

Çocukluğunuzda kâğıt ve kalemle oynadığınız bu oyunun mobil sürümünü deneyin. Artık sayı oyununuzu istediğiniz yere götürebilirsiniz. Mobilde ücretsiz Number Match bulmacalarını çözmek, kâğıt-kalem ile çözmekten çok daha kolaydır.

Sayı oyunlarının dünyasına dalın! Yorgun olduğunuzda veya sıkıldığınızda mola verip Number Match bulmacalarını oynayın. Bağımlılık yaratan matematik bulmacalarını çözerek ve sayıları eşleştirerek rahatlayın! Klasik masa oyunlarını seviyorsanız Sayı Eşleştirme’yi deneyin. Sayıların büyüsüne tanıklık edin ve beyninize eğlenceli anlar yaşatın.

Number Match, öğrenmesi kolay ve zihninizi çalıştıran bir mantık bulmacasıdır! Tahtayı temizlemek için sayıları birleştirin. Göz, el ve zihninizi birlikte kullanın. Ücretsiz sayı bulmacaları ile eğlenceli saatler yaşayın. Eğlenirken zaman su gibi akıp gider! Hemen yükleyip deneyin, zaten hemen bağımlısı olacaksınız!

Nasıl oynanır:

• Oyunun amacı tahtayı temizlemektir.
• Sayı ızgarası üzerinde eşit sayılardan oluşan çiftler (1 ve 1, 7 ve 7) veya toplamı 10 olan çiftler (6 ve 4, 8 ve 2) bulun.
• Sayılara tek tek dokunarak silinmesini sağlayın ve puan kazanın.
• Bitişik yatay, dikey ve çapraz hücrelerdeki çiftleri ve bir satırın sonunda ve sonraki satırın başında bulunan çiftleri eşleştirebilirsiniz.
• Yapacak hamleniz kalmazsa kalan sayılarla alt tarafa fazladan satır ekleyebilirsiniz.
• Takıldığınız yerde İpuçları’nı kullanarak hızlanabilirsiniz.
• Sayı bulmacası ızgarasındaki bütün sayılar yok olduktan sonra oyunu kazanmış olursunuz.

Kendi Skorunuzu Geçin

Tahta ne kadar boş olursa skorunuz o kadar yüksek olur! Satırları tamamlayarak (+10 puan) ve alandaki tüm sayıları eşleştirerek (+150 puan) en yüksek puanı alın. Birbirine uzak olan sayıları eşleştirerek +4 puan kazanın.

Bulmacayı çözmenin birçok yöntemi vardır. Ancak göründüğü kadar kolay bir oyun değil. Beyninizi meşgul ederek sürükleyici deneyimi yaşayın!

Size sunulan avantajlar:

• Öğrenmesi kolay mantık bulmacaları
• Saatlerce oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun
• Hedefe daha hızlı ulaşmanızı sağlayacak ipuçları
• Süre sınırı yoktur, acele etmeden rahatça oynayın
• En iyi geliştiricilerden birinden yepyeni bir sayı oyunu!

Number Match bulmacası ile beyninizi zorlayın ve eğlenin! İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde sayı oyunları oynayın!


Whats New


- Tablet desteği - Number Match'in keyfini daha büyük bir ekranda çıkar!
- 15'ten fazla yeni dil
- Daha da iyi bir deneyim için yeni sesler eklendi!
-Artık reklamları kaldırabilir ve Number Match'i daha büyük bir keyifle oynayabilirsin!
- Performans ve tutarlılık geliştirmeleri

Tüm değerlendirmelerinizi okuyarak oyunu daima daha iyi seviyeye getirmeye çalışıyoruz. Number Match bulmacası ile beyninizi zorlayın ve eğlenin!


Download Number Match – Bulmaca

Hileli modunu indir