hilemod

Dragon City Elmas Hilesi 2024

Hile Durumu: Aktif


Toplam Kullanıcı Sayısı: +8.3k

UYARI: Dragon City elmas hilesi ile Dragon City hilesi yapmak artık çok kolay! Sitemiz sayesinde ücretsiz şekilde hesabınıza Dragon City hile ile elmas gönderebilirsiniz. Yazılımımız her hesaba günde maximum 1 gönderim yapmaktadır. Dragon City hile hesabınıza gönderim durumu aktif olduğu halde gönderim yapmıyorsa Dragon City Hilesi Nasıl Yapılır? adlı bölümden nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Sunucuda yoğunluk olduğu günlerde her şeyi doğru yapmanıza rağmen Dragon City elmas hilesi hata veriyorsa bir gün sonra doğrulama adımlarını yerine getirerek hileyi tekrar deneyin. Hile bu sefer sorunsuz çalışacaktır.

dragoncity-elmas-hilesi
-
ELMAS
dragoncity-gems-hack
1000
Maximum
20% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification Telefon onayını ücretsiz tamamlayın.
Aşağıdaki "onayla" tuşuna basın ve gelen alana
telefon numaranızı yazın daha sonra mesaj ile gelen kodu ekrana yazın.
Mail Adresi:
Giriş Yöntemi:
Elmas:
dragoncity-gems-hack 0
Gönderilen Hesap Sayısı:
uclu +999
1% 

Dragon City Hilesi Var Mı? Dragon City Hileleri!

Dragon City hilesi bildiğimiz gibi tüm Dragon City fanlarının senelerdir en çok aradığı şeydir. Çünkü maalesef oyun içi elmas biriktirip hızlıca gelişmek ve ejderhalarımızı yükseltmek epey zaman almakta. Peki sitemiz sayesinde ücretsiz bir şekilde hesabınıza istediğiniz kadar Dragon City elmas yükleyebileceğinizi söylesek? Kulağa inanılmaz geliyor evet ama Dragon City Elmas Hilesi ile artık bu mümkün.

Dragon City hileleri için sizinde bildiğiniz üzere çalışanına pek rastlamak mümkün değil fakat sitemiz Dragon City oyununun sunucu açıklarından faydalanarak özel yazılım olarak geliştirdiği, uygulama içinde çalışan Dragon City Hilesi 'ni geliştirmiştir. Bu sayede hilemod.com sitemiz sizden hesabınızın şifresini istemeden %100 güvenli ve ücretsiz bir şekilde mail adresinizin bağlı olduğu hesaba elmas gönderimini yapar.

Dragon City Apk Hile Var Mı? Dragon City Hile Yapma!

Dragon City apk hile ne yazık ki tam olarak çalışan bir apk sürümüne sahip değildir. Çünkü bildiğiniz gibi bu tarz online oyunlarda çalışan Apk bulmak çok zordur. Bu yüzden Dragon City apk hile aramak yerine sitemiz üzerinden günlük gelerek Dragon City elmas hilesi yapabilirsiniz. Bu sayede Dragon City apk hile sürümü olmadanda rahatlıkla Dragon City elmas alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi Dragon City hile yapmak bu kadar kolay. Dragon City hile ile dakikalar içinde ücretsiz bir şekilde elmaslarınıza sahip olabilirsiniz.

Dragon City Elmas Hilesi 'nde Ban Riski Var Mı?

Dragon City elmas hilesi için sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Elmas hilesi yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye Dragon City elmas hilesi android ve ios hile geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Hile Mod sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini her zaman kullanıcılarımıza veriyoruz.Dragon City Hile Sınırsız Elmas Gönderimi Yapar Mı?

Dragon City hile sınırsız elmas gönderimi şimdilik yapmamaktadır. Fakat günde bir kez olmak şartıyla günlük belli bir miktar Dragon City elmas gönderimi yapabilirsiniz. Sunucunun yoğun olduğu saatlerde gönderim yapmayabileceği için eğer gönderim gerçekleşmezse yine aynı şekilde bir gün sonra tekrardan sitemize gelerek Dragon City hile üzerinden elmas gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Dragon City Hilesi Nasıl Yapılır?

1- Dragon City hilesi, gönderim durumu eğer aktif ise elmas miktarını seçerek gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağınız hesabın mail adresini girin ve giriş yönteminizi seçin.

3- Doğrulama Adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Ve Dragon City elmas hilesi yapmak bu kadar basit.

UYARI: Doğrulama adımları IP adresi üzerinden kontrol edilmektedir, adımları eksik yada yanlış şekilde yaparsanız gönderim başarısız olacaktır.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?
MOBİL ONAY ADIMI

1- Aktifleştir butonuna tıkladıktan sonra açılan sitede GET tuşuna basın ve telefon onayını gerçekleştirin.

TWITTER PAYLAŞ ADIMI

1- Twitter (X) hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra mobil onayı tamamladıysanız twitter paylaş butonuna tıklayın.

VİDEOLU ANLATIM
Hileli Oyun ve Uygulamalar

© 2024 • Hile Mod • Ücretsiz Hileli Uygulama Geliştirme Platformu • iOS & Android